O NAS

Jesteśmy z Wami od 1993 roku

JAKOŚĆ, UCZCIWOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ

Historia marki Tadeo Trading to opowieść o firmie, która od 1993 roku dzięki pasji, wizji i konsekwencji w 25 lat przekształciła się w znaczącego dystrybutora artykułów biurowo-szkolnych w Polsce.

 

Dzięki wyjątkowemu podejściu do klienta zdobyliśmy znaczącą pozycję na polskim rynku art. szkolno–biurowych i dążymy do osiągnięcia równie mocnej obecności na rynkach zagranicznych.

Oferowane przez nas produkty to doskonała jakość, ponadczasowe wzornictwo oraz wysoka funkcjonalność użytkowania.

 

W naszej ofercie znajduje się dziś blisko 1000 najwyższej jakości produktów skierowanych zarówno do Klienta indywidualnego, jak i odbiorców profesjonalnych: instytucji, biur, firm, szkół, uniwersytetów oraz sklepów i hurtowni papierniczych.

Systematyczne doskonalenie i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom rynku owocuje stałym wzrostem i szybko powiększającym się gronem zadowolonych Klientów.

 

Jesteśmy dumni, że potrafimy wyprzedzać trendy rodzimego rynku papierniczego, a nasze produkty cieszą się uznaniem Klientów.

Misja

JAKOŚĆ, UCZCIWOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ

Świat wokół nas nieustannie się zmienia. Dlatego też, jeśli chcemy rozwijać się jako firma, musimy aktywnie uczestniczyć w tych zmianach, rozumieć trendy, potrzeby i czynniki, które będą determinowały nasze działania w przyszłości.

 

Na tym właśnie zbudowana jest nasza misja: Zapewnienie naszym klientom oferty w oparciu o najnowsze trendy rynkowe, najwyższą jakość oraz konkurencyjność cenową, tak aby mieli poczucie, że kupując u nas kupują najlepiej.

Wizja

JAKOŚĆ, UCZCIWOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ

Nasza wizja wyznacza ramy działania i kieruje każdym aspektem naszej działalności. Określa i pomaga stopniowo osiągać zrównoważony, jakościowy wzrost. Oferujemy produkty najwyższej jakości, które wyprzedzają i zaspokajają pragnienia oraz potrzeby ludzi. Inspirujemy do kreatywności, pasji i zabawy. Koncentrujemy się na potrzebach naszych klientów i partnerów.

 

Dlatego naszą wizją w działaniu jest: Wyciągać wnioski z wczoraj wzbogacać o to co dziś, aby uzyskać najlepsze jutro.